Новo

Специфицирајте го Пребарувањето

Ново
1000 Kisses Deep
Парфем
Мирха, мандарина и лабданум

1.495ден / 30мл
Ново
Vegan
Almond Blossom
Гел за туширање
Млазови од зашеќерен бадем

495ден / 120г
Ново
American Cream
Парфем
Ванила, жалфија и бензоин смола

1.795ден / 30мл
Vegan
Limited Edition
Avo Good Easter
Сапун за тело
Цитрусен шербет

695ден / 200г
Ново
Vegan
Avocado co-wash
Спреј за тело
Авокадо?

1.495ден / 200мл
Limited Edition
Bubblegum
Таблети за миење на заби
Свежина без шеќер

495ден / 50г / 100 таблети
Limited Edition
Cool
Таблети за плакнење на уста
Свеж микс од краставица и чајно дрво

495ден / 50г/ 80 таблети
Limited Edition
Ginger
Гел за туширање
Зачинета пена

595ден / 100г
Ново
Ginger
Парфем
Ѓумбир, мимоза и сандалово дрво

2.195ден / 30мл
Ново
Vegan
Groovy Kind of Love
Спреј за тело
Ружино дрво и бергамот

1.495ден / 200мл
Vegetarian
Ново
Happy
Подарок
Шест стимулирачки тушеви

2.950ден / Парче
Ново
Vegan
Honey I Washed The Kids
Спреј за тело
Меден спреј за тело

1.495ден / 200мл
Ново
Vegan
Little Green Bag
Подарок
За незаборавни патувања

2.495ден / Парче
Ново
Love
Парфем
Лимонова трева, бергамот и иланг иланг

2.195ден / 30мл
Ново
Vegan
Lovely
Подарок
Пролетно дуо

950ден / Парче
Limited Edition
Magic Rabbit
Шумлива купка
Суперхрана за кожата

350ден / Парче
Limited Edition
Megawatt Smile
Желе паста за заби
Насмевка со бергамот и морска сол

250ден 395ден

Ново
Nana
Гел за туширање
Богато чистење со карамела

450ден / 120г
Ново
Vegan
Pansy
Лосион за тело
Полн билки и цитрус

1.395ден / 240г
Ново
Vegan
Pansy
Подарок
Трио полно билки

1.995ден / Парче
Ново
Vegan
Plum Rain
Спреј за тело
Османтус, горчлив портокал и мандарина

1.795ден / 200мл
Ново
Vegan
Relax
Подарок
Смирувачки квартет за размазување

1.895ден / Парче
Ново
Vegan
Sakura
Спреј за тело
Лимон, мимоза и цвет од портокал

1.895ден / 200мл
Ново
Vegan
Sex Bomb
Спреј за тело
Јасмин, жалфија, иланг иланг...

1.495ден / 200мл
Sleepy shower bomb
Шлумлива купка за туширање
Време е за спиење, нема зошто да се плашиме

195ден / Парче
Ново
Vegan
The Night Garden
Подарок
Релаксирачки квартет

1.995ден / Парче
Limited Edition
Toothy Fruity
Таблети за миење на заби
Разнобојно освежување

495ден / 50г / 100 таблети
Ново
Vegan
Turmeric Latte
Спреј за тело
Тонка, бензоин и ванила

2.195ден / 200мл