Шминка

Најубавите лица имаат добра основа

Ново
Beit-ed-Dine
Кармин
Најдобрата нијанса за секој ден и за сечив тен.

695ден / Парче
Emotional Brilliance
Пудра за лице
Беспрекорно лице

995ден / Парче
Eyes Right
Маскара
Нежно, катран црно покривање

995ден / Парче
Feeling Younger
Тонирана крема
Волшебен сјај

895ден / 20г
Ново
Kigali
Кармин
Сјајно и розево

695ден / Парче
Ново
Kinshasa
Кармин
Боја што остава силен впечаток

695ден / Парче
Ново
Lipstick Case
Пакување за кармин
Подеднакво еко и шик

495ден / 20г
Ново
Los Angeles
Кармин
Безвременска црвена

695ден / Парче
Lush Lashes
Маскара
За екстремни должини

995ден / Парче
Magical Moringa
Балзам за лице/Подлога за шминка
Најквалитетните состојки собрани во ова чудо од балзам!

1.695ден / 55г
Ново
Saidoun
Кармин
Вашата нова омилена нијанса

695ден / Парче