Нурни во длабочините на морето

A shoal of fish - Knot Wrap

Knot Wrap марама

A shoal of fish - Knot Wrap

395ден

Парче

Ако пецате за комплименти, замотајте го вашиот подарок во оваа памучна марама! A shoal of fish има забавен дизајн кој ќе го направи вашиот поклон уникатен и да отскокнува од обичното. Плус, откако ќе се отвори пакетчето, им останува квалитетна марама што може да ја користат како моден додаток или за повторно пакување. 


Како се користи:

Изработена од 100% органски памук, рачно ткаена, ова е одлична алтернатива на стандардното пакување на подароци.


Големина:

70 cm x 70 cm

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Ombre - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Прекрасна, нежна и топла транзиција

395ден / Парче
Limited Edition
The light within
Марама
Прекрасно дизајнирана марама за Бајрам

895ден / Парче
Fruit bowl - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Слатко и шарено

395ден / Парче
Vintage butterfly - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Крилата марама

295ден / Парче
Garden buds - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Пријателите од земјата на чудата

395ден / Парче
Dotty - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Весела варијанта за пакување

295ден / Парче
Garden party - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Шарена и забавна

395ден / Парче
Limited Edition
Follow the white rabbit
Марама
Памучна марама со велигденски дизајн

395ден / Парче