Милкшејк од јагоди и ванила

American Cream

Гел за туширање

American Cream

495ден

Свежите јагоди одат под рака со слаткиот абсолут од ванила. Ако си фан на рокенрол и милкшејк со шлаг плус сируп од јагоди, тогаш овој гел за туширање е твоето парче торта. Ти ветуваме нема да заглавиш на drive-in по миење со неодоливата загревачка бензоин смола со омекнувачкиот екстракт од карагенен. Состојки :


вода (Aqua), натриум лаурет сулфат, глицерин, натриум кокоамфоацетат, лаурил бетаин, парфем, титаниум диоксид, абсолут од ванила (Vanilla planifolia), масло од кедар жалфија (Salvia sclarea), масло од лаванда (Lavandula angustifolia), бензоин смола (Styrax tonkinensis pierre), свеж сок од портокал (Citrus aurantium dulcis), свеж сок од јагоди (Fragaria vesca), екстракт од карагенен (Chondrus crispus), алфа-изометил ионен, кумарин, боја 17200

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (1)

Monika 01/12/2020

Ванила јагоди и среќа


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Dirty Springwash
Гел за туширање
Ледена свежина за расонување и освежување

450ден / 100г
Best Seller
Twilight
Желе за туширање
Слатките соништа доаѓаат!

350ден / 100г
Rose Jam
Гел за туширање
Постела од рози

495ден / 100г
Happy Hippy
Гел за туширање
Освежителен појадок

450ден / 100г
Best Seller
The Olive Branch
Гел за туширање
Смирете ја кожата

450ден / 100г
Honey I washed the kids
Гел за туширање
Дојди ваму, меду мој!

450ден / 100г
Last Chance
Nana
Гел за туширање
Богато чистење со карамела

495ден / 120г
Whoosh
Желе за туширање
Желе за фокусирање на мислите и одржување на концентрација.

350ден / 100г