Незаборавен виолетов вител

Bat Art

Шумлива купка

Bat Art

350ден

Парче

Препушти се на магијата од оваа шумлива купка. Нурни се во вода полна изненадувања во која те очекува свеж мирис на билки кој ќе остане на твојата кожа долго време.


Како се користи: Наполни ја кадата и пушти ја оваа купка, откривајќи го скриениот спектакл што те очекува. Мирисот на рузмарин и жалфија ќе ја прочисти твојата аура.


Како се чува: На суво место додека не се чувствуваш подготвено да ја пуштиш во полна када.


Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, DRF алкохол, парфем, масло од сицилијански лимон, масло од зелена мандарина, масло од рузмарин, масло од жалфија, вода (Aqua), титаниум диоксид, натрум коко сулфат, допропилен гликол, синтетички флуорфлогопит, кајал оксид, пропилен гликол, алфа-изометил ионен, *лимонен, боја 77499, боја 17200, боја 45410:2, боја 42053, боја 42090, боја 42090:2, боја 45410:1, боја 77491, боја 14700

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Marshmallow World
Шумлива купка
Розова шеќерна приказна

350ден / Парче
Sakura
Шумлива купка
Цветајте заедно со пролетта

320ден / Парче
Twilight
Шумлива купка
Ако се почувствувате дека ви бега сонот...

295ден / 200г
Big Blue
Шумлива купка
Нека испловат грижите

285ден / Парче
Limited Edition
Shoot For The Stars
Шумлива купка
Насликајте го небото полно со ѕвезди

395ден / Парче
Ickle baby bot
Шумлива купка
Приспивна светло сина купка со лаванда

195ден / Парче
Vegan
Peachy
Шумлива купка
А кој не сака вкусна и сочна праска?!

350ден / Парче
Limited Edition
Punkin Pumpkin
Шумлива купка
Воздигнувачка тиква

320ден / Парче