Време е црната мачка да направи светкава пена со мирис на капини.

Bewitched

Пенлива купка

Bewitched

350ден

Парче

Добро ќе се забавувате додека уживате во оваа топла и ведра пенлива купка која ќе додаде малку сјај во студените ноќи!

Егзотичната и енергична комбинација од масло од иланг иланг и апсолут од цвет од портокал ќе ве освежи и зајакне во еден миг. Совршена за долги и релаксирачки легачења во када. 

Но внимавајте! Мора да излезете од кадата до полноќ!


Како се користи: искршете ја на ситни парчиња под силен млаз вода.

Состојки :


сода бикарбона, вински камен (Potassium bitartrate), натриум лаурет сулфат, лаурил бетаин, пченкарно брашно (Zea mays), парфем, масло од бергамот (Citrus aurantium bergamia), масло од олибанум (Boswellia carterii), титаниум диоксид, синтетички флуорфлогопид, калај оксид, бутилфенил метилпропионал, хексил цинамал, *лимонен, *линалул, боја 77266, боја 77491, боја 47005:1

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Limited Edition
Candy Cane
Пенлива купка за повеќекратна употреба
Што е тоа што е цело, црвено и бело?!

295ден / Парче
Ново
Figs In Honey
Пенлива купка
Регенерирачка, слатка, зачинета...

495ден / Парче
Limited Edition
Elfie Stick
Пенлива купка за повеќекратна употреба
Неодоливи меурчиња

295ден / Парче
Ново
Peach Crumble
Пенлива купка
Бранови слатка пена

450ден / Парче
Ново
Ladybird
Пенлива купка
Неповторлива свежина

450ден / Парче
Limited Edition
Polar bear plunge
Пенлива купка
Замислетеја позата

350ден / Парче
Creamy Candy
Пенлива купка
Бања ли е или слаткара?

295ден / Парче
The Comforter
Пенлива купка
Покријте се со меко овошно ќебенце

450ден / Парче