Боровинка за подобро расположение

Blackberry

Бомба за во када

Blackberry

280ден

Парче

Овој овошен фаворит се врати - одберете ја оваа Боровинка кога треба да ги расплетете вашите мисли. Лутајќи во прекрасна лилакова вода, Blackberry со својот сладок, но земјен мирис, ќе ги стави вашите стапала цврсто на земја. Како што полека се раствара во вода, дрвенестиот олибанум и пружа на кожата смирувачко хидрирање и омекнување. Маслото од бергамот додава возбудувачки, цитрусен удар. Потонете длабоко во топли виолетови води и оставете ги вашите грижи да се растворат.


Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, парфем, масло од бергамот, масло од олибанум, вода (Aqua), *лимонен, хексил цинемал, бутилфенил метилпропионал, боја 42053, боја 17200

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
-50%
Shoot For The Stars
Бомба за во када
Насликајте го небото полно со ѕвезди

195ден 395ден

Limited Edition
Vegan
-50%
The Golden Pudding
Бомба за во када
Млазови од топли бои и цитрусна арома

195ден 395ден

Dragon's Egg
Бомба за во када
Доаѓа зима...

295ден / Парче
Vegan
Floating flower
Бомба за во када
Растопете се во негувачка пастелна бања

350ден / Парче
Limited Edition
Vegan
-50%
Rangoli dreams
Бомба за во када
Прославете го индискиот фестивал на светлина

195ден 395ден

Butterball
Бомба за во када
Кожа за десерт

195ден / Парче
Ickle baby bot
Бомба за во када
Приспивна светло сина купка со лаванда

180ден / Парче
Limited Edition
Vegan
-50%
You Shall Go To The Ball
Бомба за во када
Волшебен сјај и мирис на јагоди

195ден 395ден