Божиќни производи


Limited Edition
Angels Delight
Шумлива купка
Божиќ под бранови бонбони

250ден / Парче
Limited Edition
Baked Alaska
Сапун за тело
Ќе ви ја освежи кожата и ќе ви го разведри духот.

350ден / 100г
Limited Edition
Butterbear
Шумлива купка
Повторно мека кожа!

195ден / Парче
Limited Edition
Candy Cane
Пилинг за усни
Бакнежи од пеперминт

495ден / 25г
Limited Edition
Candy Cane
Пенлива купка за повеќекратна употреба
Што е тоа што е цело, црвено и бело?!

295ден / Парче
Limited Edition
Celebrate
Спреј за тело
Божиќен шприцер

1.495ден / 200мл
Vegan
Limited Edition
Christmas Candy Box
Подарок
Четири слатки тајни

1.595ден / Парче
Limited Edition
Christmas Present
Подарок
Персонализирајте подарок. Може да содржи 2 производи.

150ден / Парче
Limited Edition
Dreaming of Christmas
Подарок
Релаксација од соништата

1.295ден / Парче
Limited Edition
Elfie Stick
Пенлива купка за повеќекратна употреба
Неодоливи меурчиња

295ден / Парче
Limited Edition
Elves and Ladders - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Спакувај или играј изборот е твој

295ден / Парче
Limited Edition
Fairy Dust
Пудра за тело
Имајте доверба во самовилската прашина

595ден / 70г
Limited Edition
Festive Soap Stack
Подарок
Чистите раце се благослов

995ден / Парче
Limited Edition
Frangipani
Парфем
Франгипани и тубероза

2.500ден / 30мл
Limited Edition
Fresh As
Парфем
Бодликава ела и бензоин

1.750ден / 30мл
Limited Edition
Glow
Подарок
Овошен дует

995ден / Парче
Limited Edition
Golden Pear
Сапун за тело
Земи си една круша

395ден / 100г
Limited Edition
Golden Pear Soap and Dish Set
Подарок
Зачинето парче во рачно направен држач за сапун

1.495ден / Парче
Limited Edition
Golden wonder
Шумлива Купка
Нека почне прославата со куп цитруси!

370ден / Парче
Vegan
Limited Edition
Holly Go Lightly
Wonderball (шумлива купка)
How do I look?

495ден / Парче
Limited Edition
I Want a Hippopotamus For Christmas
Шумлива купка
Пријател со мирис на малини

230ден / Парче
Limited Edition
Jingle Bells
Шумлива Купка
Уживај во портокал и пачули

350ден / Парче
Limited Edition
Kinky Boots
Пенлива купка
Сензуална бања

395ден / Парче
Limited Edition
Little Acorns - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Потонете во новогодишна еуфорија

395ден / Парче
Vegan
Limited Edition
Little Snow Fairy
Подарок
Двојно засладување

895ден / Парче
Limited Edition
Luxury Lush Pud
Шумлива Купка
Дајте ја на некоја прекрасна личност

350ден / Парче
Limited Edition
Northern Lights
Подарок
Пронајди ја твојата приказна

2.995ден / Парче
Limited Edition
Oh my clementine
Подарок
Овошно трио

1.595ден / Парче
Vegan
Limited Edition
Once Upon a Time
Naked лосион за тело
А кој не би подал рака за да зграпчи свежо јаболко?!

795ден / 125г
Limited Edition
Once upon a time
Лосион за тело
Омекнувачка свежина

695ден / 100г
Limited Edition
Orange
Пилинг за туширање
Simply the zest!

895ден / 330г
Limited Edition
Polar Bear
Сапун за тело
Слатко чистење со хидратантен кокос.

350ден / 90г
Limited Edition
Polar bear plunge
Пенлива купка
Замислетеја позата

350ден / Парче
Limited Edition
Roasting Chestnuts On An Open Fire
Гел за туширање
Есенско попладне со пире од костен

495ден / 100г
Limited Edition
Santa's Belly
Желе за туширање
Мешенце полно радости

350ден / 100г
Limited Edition
Season's Greetings
Подарок
Совршениот пар за нега на кожа

995ден / Парче
Limited Edition
Shooting Stars
Сапун за тело
Миризлива комета!

295ден / 100г
Limited Edition
Sleepy Soap Stack
Подарок
Чистите раце се благослов

995ден / Парче
Limited Edition
Snow fairy
Регенератор за тело
За нежна кожа како на самовила

695ден / 100г
Vegan
Limited Edition
Snow Fairy
Wonderball (шумлива купка)
Три слатки самовили

495ден / Парче
Limited Edition
Snow fairy
Спреј за тело
Сакам бомбони!

1.395ден / 200мл
Limited Edition
Snow Fairy
Цврст шампон
Коса од шеќерна волна

595ден / 55г
Limited Edition
Snow Fairy
Гел за туширање
Со овој слатко светкав гел ќе се почувтвувате како самовила

450ден / 100г
Limited Edition
Snow fairy
Naked регенератор за тело
Не ви треба пакување ако верувате во Снежната Самовила

795ден / Парче
Limited Edition
Snow Fairy - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Самовилски крилја как да си метнех

395ден / Парче
Limited Edition
Snow Fairy - Подарок
Подарок
Четири божиќни суперѕвезди

1.695ден / Парче
Limited Edition
Snow Fairy Glow Stick
Тонирана крема во цврста форма
Волшебен сјај

795ден / Парче
Limited Edition
Snow Fairy Roll
Пенлива купка
Розови планини

450ден / Парче
Limited Edition
Snowcake
Сапун за тело
Омекнувачки бадем

395ден / 100г
Limited Edition
Snowman Dreaming
Шумлива Купка
А кој не сака снежни топки ?!

260ден / Парче
Limited Edition
Stargazing Soap Stack
Подарок
Чистите раце се благослов

995ден / Парче
Limited Edition
Sweet Christmas
Подарок
Двојно засладување

795ден / Парче
Limited Edition
The Night Before Christmas
Подарок
Партнер за пред кревет

795ден / Парче
Limited Edition
Tick-Tock
Шумлива Купка
Glittering orange toy

270ден / Парче
Limited Edition
Winter Garden
Шумлива купка
Зимски цветови

250ден / Парче
Limited Edition
Winter Wonderland
Подарок
Земјата на чудата

2.295ден / Парче
Limited Edition
Yog Nog
Гел за туширање
Карамела за туширање

495ден / 100г
Limited Edition
Yog Nog
Млеко за тело
Слатко и удобно

595ден / 100г
Limited Edition
You Shall Go To The Ball
Подарок
Верувај во магијата

4.495ден / Парче