Ајде, прослави ги добрите времиња!

Crash

Желе за туширање

Crash

395ден

100г

Време е за прослава. Забавата е во твои раце и можеш да танцуваш колку што сакаш.

Премачкај се со свеж сок од портокал и масло од зелен лимон за туширање кое ја издигнува забавата на ново ниво. Овој популарен мирис може да те потсети на мнооогу Lush производи од минатото, па ајде да го прославиме враќањето во мода!

Како се користи: Само затреси го и протриј се по цело тело или пак чувај го во фрижидер за разладувачко освежување! Уживај во ова желе кое ќе те исчисти и ќе те наполни со енергија која те става во расположение за откачена забава.
Состојки :


глицерин, вода (Aqua), натриум лаурет сулфат, пропилен гликол, екстракт од карагенен, луминисцентен цинк сулфид, масло од сладок портокал, масло од зелен лимон, масло од остаток од вински квасец, свеж сок од портокал, титаниум диоксид, лаурил бетаин, цитронелол, *лимонен, *линалул, парфем, боја 59040

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Last Chance
American Cream
Гел за туширање
Милкшејк од јагоди и ванила

495ден / 100г
Happy Hippy
Гел за туширање
Освежителен појадок

450ден / 100г
Last Chance
Nana
Гел за туширање
Богато чистење со карамела

495ден / 120г
Sleepy
Гел за туширање
Не стравувајте од несоници

495ден / 110г
Conga
Желе за туширање
Застани во ред!

395ден / 100г
Whoosh
Желе за туширање
Желе за фокусирање на мислите и одржување на концентрација.

360ден / 100г
Honey I washed the kids
Гел за туширање
Дојди ваму, меду мој!

450ден / 100г
Dirty Springwash
Гел за туширање
Ледена свежина за расонување и освежување

450ден / 100г