Релаксација од соништата

Dreaming of Christmas

Подарок

Dreaming of Christmas

1.295ден

Парче

Три неодоливи слатки за туширање и нега на тело.

Одмори од празничниот хаос и влези во светот на соништата овој Божиќ.


Како се користи:

- Гел за туширање Yog Nog: Влези под туш и истриј го цело тело за карамелно засладување.

- Купка за под туш Validation: Држи ја под туш и премачкувај се со пената што излегува од неа. Исчисти го цело тело, и повторувај ја постапката додека целосно да се истопи.

- Лосион за тело Sleepy: Грабни убава количина со дланките и премачкај го телото, нежно втривајќи го лосионот со масажа. 


Од што е направен овој подарок?

- 100% рециклирана украсна хартија

- испринтана машна направена од рециклирани шишиња

- еко пуканки - твојот подарок е спакуван со биоразградливи пуканки што ги штитат производите


Начин на чување:

- пред да го поставиш пред божиќното дрво чувај го овој подарок на ладно и суво место подалеку од љубопитните очи.


Во вашиот подарок има...


Sleepy
Лосион за тело
Подготвени за во кревет?
50г
Yog Nog
Гел за туширање
Карамела за туширање


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Limited Edition
Northern Lights
Подарок
Пронајди ја твојата приказна

2.995ден / Парче
Vegetarian
Butterfly
Подарок
Рашири ги крилјата

1.495ден / Парче
Limited Edition
Honey I Washed the Kids Soap and Dish Set
Подарок
Парче карамела во рачно направен држач за сапун

1.495ден / Парче
Vegan
The Night Garden
Подарок
Релаксирачки квартет

1.995ден / Парче
Vegan
Pansy
Подарок
Трио полно билки

1.995ден / Парче
Limited Edition
Oh my clementine
Подарок
Овошно трио

1.595ден / Парче
Vegan
Juicy
Подарок
Улица полна зрели плодови

795ден / Парче
Good Karma
Подарок
Сè се враќа, сè се плаќа

995ден / Парче