Релаксација од соништата

Dreaming of Christmas

Подарок

Dreaming of Christmas

1.295ден

Парче

Три неодоливи слатки за туширање и нега на тело.

Одмори од празничниот хаос и влези во светот на соништата овој Божиќ.


Како се користи:

- Гел за туширање: Влези под туш и истриј го цело тело за карамелно засладување.

- Купка за под туш: Држи ја под туш и премачкувај се со пената што излегува од неа. Исчисти го цело тело, и повторувај ја постапката додека целосно да се истопи.

- Лосион за тело: Грабни убава количина со дланките и премачкај го телото, нежно втривајќи го лосионот со масажа. 


Од што е направен овој подарок?

- 100% рециклирана украсна хартија

- испринтана машна направена од рециклирани шишиња

- еко пуканки - твојот подарок е спакуван со биоразградливи пуканки што ги штитат производите


Начин на чување:

- пред да го поставиш пред божиќното дрво чувај го овој подарок на ладно и суво место подалеку од љубопитните очи.


Во вашиот подарок има...


Yog Nog
Гел за туширање
Карамела за туширање
Sleepy Lotion
Лосион за тело
Подготвени за во кревет?
50г
Comfort Zone Shower bomb
Купка за туширање
Неодоливо слатко


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
Vegan
Winter Warmer
Подарок
Три производи за удобен и топол Божиќ

1.495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Zing!
Подарок
Разбудете ги сетилата со остри цитрусни ноти

995ден / Парче
Vegan
Fresh as
Подарок
Бран свежина во пакетче

995ден / Парче
Stop! Shower time
Подарок
Десет најпродавани производи

4.195ден / Парче
Ново
Lush Life
Подарок
За целосна нега од глава до пети

6.995ден / Парче
Vegetarian
Last Chance
Rosie
Подарок
Сензација од ружини петелки

2.495ден / Парче
Limited Edition
Lush delights
Подарок
Куп овошни задоволства

1.495ден / Парче
Ново
Vegan
Good Karma
Подарок
Подари добра енергија

1.495ден / Парче