Свеж и овошен лизгав слајм

Ectoplasm

Слајм за туширање

Ectoplasm

450ден

100г
Овој свеж и кисел лимон ќе ви го подигне расположението. Изобилува со мириси од цитрус, вклучувајќи грејпфрут и мандарина за да ве разбуди и расони, и ксантам гума за да се направу густа негувачка пена и натприродна забава. Нашите фановиго изгласаа овој мирис за сезонски лимитиран производ, што претставува слатка, остра арома на лимон. Доаѓа само за есен, затоа грабнете еден пред да исчезне. Пуф!

Како се користи:
Грабни убава количина од производот со дланка и протриј по целата кожа, додека не ти изгледа доволна количината на пена и потоа исплакни.


Состојки :


натриум лаурет сулфат, вода (Aqua), натриум кокомпацетат, глицерин, густин, пропилен гликол, сода бикарбона, ксантан гума, *лимонен, масло од тангерина, масло од грејпфрут, масло од лицеа кубеба, свеж сок од грејпфрут, Fresh Tangerine Juice, *цитрал, *линалул, парфем, боја 59040

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Crash
Желе за туширање
Ајде, прослави ги добрите времиња!

395ден / 100г
Whoosh
Желе за туширање
Желе за фокусирање на мислите и одржување на концентрација.

360ден / 100г
Last Chance
Limited Edition
Monster octopus
Желе за туширање
Ех да беа сите чудовишта волку слатки

795ден / 185г
Limited Edition
Snow Fairy
Гел за туширање
Шеќерна волна преточена во светкав гел

450ден / 100г
Limited Edition
Yog Nog
Гел за туширање
Карамела за туширање

550ден / 100г
Limited Edition
Lord of Misrule
Гел за туширање
Гозба за вашите сетила, зачинета со ванила и бибер

550ден / 100г
Best Seller
Twilight
Желе за туширање
Слатките соништа доаѓаат!

395ден / 100г
Dirty Springwash
Гел за туширање
Ледена свежина за расонување и освежување

450ден / 100г