За безобразно добра коса - смирен скалп и волумен

Flyway Hair

Цврст шампон

Flyway Hair

595ден

55г

Еј ти!

Овозможи и на твојата коса да биде пример за сјај и густина со овој шампон полн морска сол за волумен. Дајте и живот и волумен на ретката мкоса. Маслото од лимон го чисти скалпот и го подобрува сјајот а маслото од камилица го смирува скалпот. Додадовме и прекрасен летен мирис кој ќе биде со тебе доолго време.

Чао!


Состојки :


натриум коко сулфат, рачно набрана морска сол (Sodium Chloride), морска вода, саркокорнија во прав (Sarcocornia Perennis, Salicornia Virginica), фер тргуван органски какао путер (Theobroma cacao), масло од сицилијански лимон (Citrus limonum), масло од романска камилица (Anthemis nobilis), бензоин смола (Styrax tonkinensis pierre), вода (Aqua), бутилфенил метилпропионал, *цитрал, *лимонен, парфем, боја 42053, боја 59040

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Best Seller
Wasabi Shan Kui
Шампон за коса
Спречува опаѓање, стимулира раст на здрава, силна коса полна волумен

695ден / 110г
Big

Big

Морска сол шампон
Некој за тројно јак волумен?

1.095ден / 330г
Ново
Vegan
Avocado
Регенеративен цврст шампон
Регенеративен шампон за сува и виткана коса.

895ден / 100г
Round Tin
Метално кутивче - Тркалезно
Одлично е за чување на цврстите шампони

150ден / 20г
Rehab
Шампон
Детокс и терапија

550ден / 100г
Cynthia Sylvia Stout
Пивски шампон
Црно пиво за прекршена коса

450ден / 100г
Best Seller
Fairly Traded Honey
Шампон
Замбијски мед за здрава, хидрирана и сјајна коса

695ден / 110г
Vegan
Coconut Rice Cake
Цврст шампон
Кокос за жедна коса

595ден / 55г