Цитрусно виножито

Follow the white rabbit

Бомба за во када

Follow the white rabbit

295ден

Парче

Ви го претставуваме совршениот спој на маслата од лимон, бергамот и бучу кои ви спремија слатки и овошни мирисни ноти. Дополнително ова зајче во вашата када ќе направи цело едно виножито. Затоа наполнете ја вашата када, ставете ја оваа шумлива купка и следете го белото зајче во шаренило и мечти. Состојки :


Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Popping Candy, Titanium Dioxide, Cream of Tartar, Bergamot Oil, Buchu Oil, Sicilian Lemon Oil, Water (Aqua), Cornstarch, Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Dipropylene Glycol, Synthetic Fluorphlogopite, Propylene Glycol, Silica, Tin Oxide, *Limonene, Perfume, Colour 47005, Colour 14700, Colour 77491, Colour 45410:1, Colour 45410, Colour 42090:2, Colour 77288

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
Ден на вљубените
New Rose
Сапун за тело
Цветно омекнување

395ден / 100г
Limited Edition
Vegan
Ден на вљубените
Big Aubergine Energy
Бомба за во када
Колку поголема бомба, толку поголемо уживање

595ден / Парче
Sleepy shower bomb
Kупка за туширање
Време е за спиење, нема зошто да се плашиме

195ден / Парче
Ново
Luxe
Бомба за во када
Луксуз на поинакво ниво

395ден / Парче
Ново
Think Pink
Бомба за во када
Бранови од розева фантазија

350ден / Парче
Ново
Lakes
Бомба за во када
Бања во билни пејсажи

395ден / Парче
Limited Edition
No. 1 Dad
Пенлива купка
Најсвежиот трофеј за најдобриот татко

450ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Big moustache
Сапун за тело и лице
Чистење со мирис на пачули и јаглен

395ден / Парче