Цитрусно виножито

Follow the white rabbit

Шумлива купка

Follow the white rabbit

250ден

Парче

Ви го претставуваме совршениот спој на маслата од лимон, бергамот и бучу кои ви спремија слатки и овошни мирисни ноти. Дополнително ова зајче во вашата када ќе направи цело едно виножито. Затоа наполнете ја вашата када, ставете ја оваа шумлива купка и следете го белото зајче во шаренило и мечти. Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, титаниум диоксид, тартар крем, бучу масла, масло од сицилијански лимон, масло од бергамот, вода (Aqua), густин, натрум коко сулфат, допропилен гликол, кокамидопропил бетаин, синтетички флуорфлогопит, пропилен гликол, кајал оксид, *лимонен, парфем, боја 45410:2, боја 77491, боја 42090:2, боја 47005:1, боја 45410, боја 45410:1, боја 42090

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Ново
Best Seller
Vegetarian
Beauty sleep
Маска за лице и тело
Врвна нега и луксузна хидратација

695ден / 125г
Ново
Watermelon sugar
Пилинг за усни
Watermelon sugar high

495ден / 25г
Limited Edition
Vegan
Avo Good Easter
Сапун за тело
Цитрусен шербет

695ден / Парче
Ново
Vegan
Liverpool
Кармин
Боја на зрела праска

695ден / Парче
Lush Lashes
Маскара
За екстремни должини

995ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Eggy Wegg
Шумлива купка
Розева лимонада со минт

350ден / Парче
Ново
Vegan
Sleep
Путер за тело/масажа
Сонлива лаванда

595ден / 75г
Ново
Lipstick Case
Пакување за кармин
Подеднакво еко и шик

495ден / 20г