Пријателите од земјата на чудата

Garden buds - Knot Wrap

Knot Wrap марама

Garden buds - Knot Wrap

395ден

Парче

Исполнета со многу сонцељубиви пријателчиња, оваа марама е совршена за пакување на персонализиран подарок. Рачно изработена од 100% органски памук, оваа ткаенина е лесна и е совршена како моден додаток и во летните денови. 

Големина: 70 cm x 70 cm.


Како се користи:

Може да се искористи за пакување на производите како подарок, како моден додаток или за коса.
Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
The light within
Марама
Прекрасно дизајнирана марама за Бајрам

895ден / Парче
L for Lush - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Шик и креативни подароци

295ден / Парче
Fruit bowl - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Слатко и шарено

395ден / Парче
Vintage butterfly - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Крилата марама

295ден / Парче
Tansania World Tree
Knot Wrap марама
Јапонски дизајн

395ден / Парче
Garden party - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Шарена и забавна

395ден / Парче
Ombre - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Прекрасна, нежна и топла транзиција

395ден / Парче
Limited Edition
Cobwebs - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Возбудлив и шарен принт

395ден / Парче