Шарена и забавна

Garden party - Knot Wrap

Knot Wrap марама

Garden party - Knot Wrap

395ден

Парче

Од крај до крај, оваа марама е исполнета со шарени цветови и инсекти кои ве повикуваат и вас на забава во градината. Направена е од две пластични шишиња и има свиленкаста текстура, што ја прави одлична за цврсто да спакувате неколку производи во нејзе. Подарете го овој уникатен поклон и бидете сигурни дека ова пакување ќе продолжи да се користи со многу љубов како повторно пакување на поклон или како моден додаток.


Големина:
70 cm x 70 cm.


Како се користи:

Може да се искористи за пакување на производите како подарок, како моден додаток или за коса.
Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
The light within
Марама
Прекрасно дизајнирана марама за Бајрам

895ден / Парче
A shoal of fish - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Нурни во длабочините на морето

395ден / Парче
Limited Edition
Follow the white rabbit
Марама
Памучна марама со велигденски дизајн

395ден / Парче
Ombre - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Прекрасна, нежна и топла транзиција

395ден / Парче
Dotty - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Весела варијанта за пакување

295ден / Парче
Garden buds - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Пријателите од земјата на чудата

395ден / Парче
Tansania World Tree
Knot Wrap марама
Јапонски дизајн

395ден / Парче
Paisley - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Прекрасен дезен и свелен допир

895ден / Парче