Се колнам во добра бања

Goddess

Шумлива купка

Goddess

350ден

Парче

Божествен мирис, божествен абсолут од јасмин те заведува во виолетови и сребрени води, а темнината од агар дрво и богатото сандалово дрво ќе те задржат таму уште мааалку. Драгоцени состојки за вистинска божица, ќе те издигнат на нови височини.Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, титаниум диоксид, абсолут од јасмин (Jasminum grandiflorum), абсолут од османтус (Osmanthus fragrans), ружино масло (Rosa damascena), масло од сандалово дрво (Santalum austro-caledonicum vieill), масло од агар дрво (Aquilaria crassna), вински камен (Potassium bitartrate), фер тргуван колумбиски какао путер (Theobroma cacao), вода (Aqua), густин (Zea mays), арганово масло (Argania spinosa), фер тргуван шеа путер (Butyrospermum parkii), синтетички флуорфлогопит, натриум коко сулфат, кајал оксид, кокамидопропил бетаин, малтодекстрин, Лаурет 4, дипропилен гликол, *еугенол, *лимонен, *линалул, парфем, боја 77491, боја 42090:1, боја 45430:1, боја 42090, боја 19140, боја 17200, боја 45410

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Big Blue
Шумлива купка
Нека испловат грижите

285ден / Парче
Limited Edition
Ден на вљубените
Love me do
Шумлива купка
Букет ружи во вашата када

350ден / Парче
Dragon's Egg
Шумлива купка
Доаѓа зима...

295ден / Парче
Dirty
Шумлива купка
Опуштање со пеперминт

350ден / Парче
Vegan
Ден на вљубените
Peachy
Шумлива купка
А кој не сака вкусна и сочна праска?!

350ден / Парче
Best Seller
Sex Bomb
Шумлива купка
Купка полна со љубов!

320ден / Парче
Twilight
Шумлива купка
Ако се почувствувате дека ви бега сонот...

295ден / 200г
Best Seller
Intergalactic
Шумлива купка
Диско од вселената

350ден / Парче