Луксузна нега за во када и под туш

Golden egg

Подарок

Golden egg

2.595ден

Парче

Пет неодоливо слатки производи за луксузна нега на телото, кои ќе ја остават кожата мека и сјајна. Вклучува неколку нови производи како Walter bunny, Singing daffodils и Golden egg, како и неколку регуларни како Nana гелот за туширање и Dragon's egg купката. Најтешкиот дел ќе биде да изберете од каде да почнете откако ќе го отворите ова јајце преполно убавини.


Како се користат производите:

- Dragon's egg шумлива купка: пуштете ја да се растопува во полна када, за да ослободи возбудливи бои и ароми.

- Golden egg bath melt: потонува во водата и го растопува какао путерот за златно и хидратантно капење.

- Nana гел за туширање: нанесете на мокра кожа, распенете и исплакнете за сјајна и мека кожа.

- Singing daffodils пенлива купка: држете ја под силен млаз вода додека се полни кадата за да направи купови пена. 

- Walter bunny путер за тело: за нежна ексфолиација од пченкарно брашно и какао, протријте го ова зајче по мокра кожа, измасирајте и измијте,Во вашиот подарок има...


Singing daffodils
Пенлива купка
Цветни меурчиња
100г
Dragon's Egg
Шумлива купка
Доаѓа зима...
Nana
Гел за туширање
Богато чистење со карамела
Golden Egg
Bath Bomb Melt
Медено и светкаво уживање
Walter bunny
Пилинг за туширање
Раскошен чоколаден пилинг


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Ново
Stop! Shower time
Подарок
Десет најпродавани производи

4.195ден / Парче
Vegan
Refresh
Подарок
Благодарение на овој подарок никој нема да биде свеж како вас

1.595ден / Парче
Vegetarian
Buttercup
Подарок
Расположи се

750ден / Парче
Limited Edition
Vegan
You’re the best
Подарок
Трио од свежина

1.295ден / Парче
Hello Gorgeous
Подарок
Добро ќе ти стои!

2.495ден / Парче
Last Chance
Vegetarian
Rosie
Подарок
Сензација од ружини петелки

2.495ден / Парче
Last Chance
Vegan
Juicy
Подарок
Свежо цеден сок

895ден / Парче
Vegan
Sleepy Gift
Подарок
Сонот ќе ве најде

995ден / Парче