Секс, меурчиња и рокенрол

Groovy Kind Of Love

Шумлива купка

Groovy Kind Of Love

350ден

Парче

Исполнетеја кадата со мир, љубов и оптимизам кои се топат правејќи виножито во вашата када.

Ќе се вљубите во оваа мешавина од масло од ружино дрво, бергамот и иланг иланг бидејќи го разведруваат духот а кожата ја освежуваат и тонизираат.


Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, натриум коко сулфат, парфем, масло од ружино дрво (Aniba rosaeodora), масло од бергамот (Citrus Aurantium bergamia), масло од иланг иланг (Cananga odorata), вода (Aqua), пропилен гликол, дипропилен гликол, бензил алкохол, *лимонен, *линалул, боја 47005, боја 14700, боја 45410, боја 45410:1, боја 42090, боја 17200, боја 19140

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Sakura
Шумлива купка
Цветајте заедно со пролетта

320ден / Парче
Butterball
Шумлива купка
Кожа за десерт

195ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Mother of pearl
Шумлива купка
Бисерен сјај и мирис на орхидеја

395ден / Парче
Twilight
Шумлива купка
Ако се почувствувате дека ви бега сонот...

295ден / 200г
Deep Sleep
Шумлива купка
Приспивна песна од лаванда

395ден / 200г
Goddess
Шумлива купка
Се колнам во добра бања

350ден / Парче
Melusine
Шумлива купка
Светкаво освежување

395ден /
Limited Edition
Vegan
Eggy Wegg
Шумлива купка
Розева лимонада со минт

350ден / Парче