Толку е добар што моравме да му го дуплираме името!

Happy Happy Joy Joy

Регенеративен парфем за коса

Happy Happy Joy Joy

750ден

Кој кажа дека не се меша работа и задоволство? Слободно да му го препорачате овој регенератор за коса со мирис на лето. Луксузното миризливо нероли и бадемовото млеко се на границата на земјата на чудата кои едвај чекаат да ја омекнат и намирисаат твојата коса.

Екстра лесен регенератор кој ти овозможува да го почувствуваш секое ветре во косата, неодолив букет масло од турски ружи, туниско нероли и неодолив цвет од портокал. Маслото од грејпфрут дава неспоредлив сјај, а органското масло од јојоба нежно ги прекрива сите влакна за хидратација и добра форма.Состојки :


ружина вода (Rosa damascena), вода од цвет од портокал (Citrus aurantium amara), бадемово млеко (Prunus dulcis), пропилен гликол, цетерил алкохол & натриум лаурил сулфат, вода (Aqua), масло од органска јојоба (Simmondsia chinensis), парфем, цетерил алкохол, масло од нероли (Citrus aurantium amara), масло од грејпфрут (Citrus paradisi), абсолут од цвет од портокал (Citrus aurantium amara), масло од ружино дрво (Aniba rosaeodora), масло од ружи (Rosa damascena), глицерин, тинктура од бензоин (Styrax benzoin), цетримониум хлорид, бензил алкохол, бутилфенил метилпропионал, *цитронелол, гераниол, хидроксицитронелал, *лимонен, *линалул, метилпарабен, пропилпарабен

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Vegan
Big

Big

Пресуван регенератор за коса
За волумен и лесна хидратација

495ден / 60г
Candy rain
Регенератор за коса
Макадамија и бразилски орев за свилена и мека коса

595ден / 100г
American Cream
Регенератор за коса
Мњам!

495ден / 100г
Retread
Tројно јак регенератор
Здрава коса е половина здравје

995ден / 245г
Vegan
Sugar Daddy-O
Цврст регенератор
За сјајни прамени и хидрирана руса и седа коса.

495ден / 45г
Jungle
Пресуван регенератор за коса
Богата хидратација за сува и/или виткана коса, смири ја џунглата.

495ден / 60г