Вашите омилени сапуни

Honey I Washed The Kids & Karma Soap

Подарок

Honey I Washed The Kids & Karma Soap

995ден

Парче

Развесели ја бањата со оваа селекција на слатки и цитрусни сапуни. Скриени во платнено пакување, ќе пронајдеш два од најсаканите наши сапуни - Honey I washed the kids со богата база од англиски мед и масла од сладок портокал и бергамот и Karma со мирис на пачули, бор и лимнова трева, кој веднаш го подобрува расположението.


Овие сапуни доаѓаат спакувани во Tenugui марама која на јапонски значи пешкир за раце и е направена од 100% органски памук. Можеш да го користиш ова прекрасно платно за најразлична употреба: пешкир за раце, пешкир за лице или за повторно пакување на подарок.Во вашиот подарок има...


Honey I Washed The Kids
Сапун за тело
Мнооогу мед, сладок портокал и алое
120г
Karma
Сапун за тело
Добро расположение
100г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Vegan
Relax
Подарок
Смирувачки квартет за размазување

1.795ден / Парче
Vegan
Sweetest Thing
Подарок
Слатко како шеќерна волна

1.195ден / Парче
Ново
Vegan
Good Karma
Подарок
Подари добра енергија

1.495ден / Парче
Vegan
Feeling good
Подарок
Четири весели и шарени производи

1.595ден / Парче
Ново
Lush Life
Подарок
За целосна нега од глава до пети

6.995ден / Парче
Limited Edition
Vegan
-50%
Christmas Bliss
Подарок
Спој на најсаканите колекции Snow Fairy и Sleepy

1.995ден 3.995ден

All The Best
Подарок
Добар гест

1.795ден / Парче
Vegan
Zesty
Подарок
Два најдобри и најсвежи пријатели

1.395ден / Парче