Диско од вселената

Intergalactic

Шумлива купка

Intergalactic

350ден

Парче

Дали некогаш се прашуваш како изгледа бања од вселената? Покани го космосот во твојата бања со оваа секси шумлива купка. Незаборавна мешавина од освежувачки пеперминт и неонски бои го возвишуваат расположението високо во небото. Соѕвездијата се создаваат во вода полна светки и создаваат вортекс на вечерно небо. Пред крајно да се занесеш, тајни слоеви од ветиверт и кедрово дрво ќе го преземат воланот будејќи ја топлината на човечки допир далеку од дома. Пронајди ја твојата орбита со овој приземјувачки мирис.Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, бомбони, парфем, вински камен (Potassium bitartrate), вода (Aqua), масло од пеперминт (Mentha piperita), масло од грејпфрут (Citrus paradisi), масло од ветиверт (Vetiveria zizanoides), масло од кедрово дрво (Juniperus virginiana), титаниум диоксид, натриум лаурет сулфат, лаурил бетаин, синтетички флуорфлогопит, кајал оксид, силика, *лимонен, *линалул, боја 47005, боја 19140:1, боја 42090, боја 45410, боја 77491

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Avobath
Шумлива купка
Суперхрана за кожата

270ден / Парче
Dirty
Шумлива купка
Опуштање со пеперминт

350ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Eggy Wegg
Шумлива купка
Розева лимонада со минт

350ден / Парче
Butterball
Шумлива купка
Кожа за десерт

195ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Mother of pearl
Шумлива купка
Бисерен сјај и мирис на орхидеја

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Atom Heart Mother
Шумлива купка
Мечтаење за летните денови

330ден / Парче
Best Seller
Vegan
Groovy Kind Of Love
Шумлива купка
Секс, меурчиња и рокенрол

350ден / Парче
Deep Sleep
Шумлива купка
Приспивна песна од лаванда

395ден / 200г