Бајковито уживање со шест производи

Into The Wild

Подарок

Into The Wild

3.995ден

Парче

Внатре во оваа кутија за повеќекратна употреба има низа забавни и освежувачки задоволства за откривање. Вклучува две од нашите ексклузивни зимски производи-слатките и зачинети пени на Jolly гелот за туширање и Baked Alaska сапунот со свеж и сладок мирис. Заедно со четири наши омилени производи достапни во текот на целата година, како Good Karma... everybody needs some гел за туширање. преполн со нашиот карактеристичен мирис на пачули и цитрус, Ocean Salt пилингот со морска сол и путер од авокадо и стимулирачка шампон за бујна и здрава коса New! Сето тоа го дополнивме и со вашиот омилен Dirty спреј за тело, кој има опоен мирис на остар пеперминт и мајчина душичка.Начин на чување:

- пред да го поставиш пред божиќното дрво чувај го овој подарок на ладно и суво место подалеку од љубопитните очи. 

- чим го отвориш, не ги изложувај производите на влага и топлина (освен при користење :) )


Во вашиот подарок има...


New
New
Цврст шампон
Спречува опаѓање и поттикнува раст
Ocean Salt
Пилинг за лице и тело
Свежа и чиста кожа како никогаш до сега.
75г
Good karma... everybody needs some
Гел за туширање
Пачули и сончеви портокали
Jolly
Гел за туширање
Студено попладне со слатки зачини
Pumpkin Spice
Сапун за тело
Сезонски, зачински специјалитет
100г
Dirty
Спреј за тело
Хербален, дрвенаст, минт
100 г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Vegan
Relax
Подарок
Смирувачки квартет за размазување

1.795ден / Парче
Ново
Lush Life
Подарок
За целосна нега од глава до пети

6.995ден / Парче
Rose
Подарок
Постела од рози

995ден / Парче
Vegan
Fresh as
Подарок
Бран свежина во пакетче

995ден / Парче
Ново
Dirty
Подарок
Најсвежиот пар

1.495ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Dreamland
Подарок
Седум релаксирачки продукти

3.595ден / Парче
Hello Gorgeous
Подарок
Добро ќе ти стои!

2.495ден / Парче
Vegan
Sleepy Gift
Подарок
Сонот ќе ве најде

995ден / Парче