Неповторлива свежина

Ladybird

Пенлива купка

Ladybird

450ден

Парче

Како се користи: Издроби ја оваа купка под млаз вода за купишта омекнувачки меурчиња со освежувачка арома на пеперминт. 

Начин на чување: Не сакаме многу да се замараш, но сепак обрни внимание производот да биде на суво и ладно место додека не се чувствуваш подготвено да го употребиш.


Состојки :


сода бикарбона, тартар крем, натриум лаурет сулфат, лаурил бетаин, густин, парфем, масло од гераниум, масло од луто нане, *цитронелол, боја 14700, боја 45410, боја 17200, боја 42090

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Peach Crumble
Пенлива купка
Сочни и хидрирачки меурчиња

495ден / Парче
Milky Bath
Пенлива купка за повеќекратна употреба
Смирувачко овесно млеко помешано со цитруци

595ден / Парче
Best Seller
Sleepy
Пенлива купка
Мека, сонлива лаванда

495ден / Парче
Raspberry blower
Пенлива купка за повеќекратна употреба
Овошна, опојна, забавна

595ден / Парче
Twilight
Пенлива купка
Релаксирачки спој од лаванда и тонка

395ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Besties
Пенлива купка
Совршено пролетно освежување

450ден / Парче
Limited Edition
No. 1 Dad
Пенлива купка
Најсвежиот трофеј за најдобриот татко

450ден / Парче
Unicorn Horn
Пенлива купка
Верувате ли во легенди полни со лаванда?!

370ден / Парче