Ударна доза на енергија

Little Pot Of Energy

Naked лосион за тело

Little Pot Of Energy

795ден

125г

Направете го невозможното!

Победетеја летаргијата, покријте ја кожата со доза енергија. Овој лосион удира како гром во глава, пирето од портокали го избиструва умот со својот интензивен свеж мирис, на кожата е мек поради колумбијскиот фер тргуван какао путер, грејпфрутот ќе го рестартира доброто расположение. 

Мотивацијата никогаш немала толку прекрасен мирис.


Состојки :


фер тргуван колумбиски какао путер (Theobroma cacao), пире од портокал (Citrus aurantium dulcis), пире од розев грејпфрут (Citrus paradisi), бадемово масло (Prunus dulcis), фер тргуван шеа путер (Butyrospermum parkii), јапонски восок (Rhus succedanea), карнауба восок (Copernicia cerifera), масло од грејпфрут (Citrus paradisi), парфем, *цитрал, *цитронелол, *лимонен, *линалул, боја19140:1

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Sympathy for the Skin
Лосион за тело
Разладувачки банани - разладена кожа

1.195ден / 240г
Karma Kream
Лосион за тело
Хидратација, освежување и многу позитивна енергија

1.295ден / 225г
Dream Cream self-preserving
Лосион за тело
Нежен крем за чувствителна кожа

350ден / 45г
Sleepy
Лосион за тело
Подготвени за во кревет?

695ден / 95г
Ново
Vegan
Pansy
Лосион за тело
Полн билки и цитрус

1.395ден / 225г
Elbow Grease
Хидратантна плочка
Хидратација на максимум!

550ден / 60г