Двојно засладување

Little Snow Fairy

Подарок

Little Snow Fairy

895ден

Парче

Два производи со твојот омилен мирис на Snow Fairy.

Божиќно полнење када или туширање е вистинското време за да ги употребиш производите од овој неодолив подарок кој насекаде остава мирис на бонбони.


Како се користи:

- Шумлива купка: Пушти ја во полна када и уживај во боите и маслата.

- Гел за туширање: Влези под туш и измиј го цеело тело со најслатките слоеви пена што постојат на светот.


Од што е направен овој подарок?

- испринтана машна направена од рециклирани шишиња

- кутија од 100% рециклиран картон

- 100% рециклирана украсна хартија

- еко пуканки - твојот подарок е спакуван со биоразградливи пуканки што ги штитат производите


Начин на чување:

- пред да го поставиш пред божиќното дрво чувај го овој подарок на ладно и суво место подалеку од љубопитните очи. 

- чим го отвориш, не ги изложувај производите на влага и топлина (освен во када :) )


Во вашиот подарок има...


Snow Fairy
Шумлива Купка
Искри
Snow Fairy
Гел за туширање
Со овој слатко светкав гел ќе се почувтвувате како самовила
100г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Limited Edition
The Night Before Christmas
Подарок
Партнер за пред кревет

795ден / Парче
Dirty
Подарок
Do the Dirty

1.595ден / Парче
Vegetarian
Butterfly
Подарок
Рашири ги крилјата

1.495ден / Парче
Good Karma
Подарок
Сè се враќа, сè се плаќа

995ден / Парче
Limited Edition
Stargazing Soap Stack
Подарок
Чистите раце се благослов

995ден / Парче
Vegan
The Night Garden
Подарок
Релаксирачки квартет

1.995ден / Парче
Limited Edition
Sweet Christmas
Подарок
Двојно засладување

795ден / Парче
Limited Edition
Outback Mate Soap and Dish Set
Подарок
Ледено парче во рачно направен држач за сапун

1.495ден / Парче