Прекрасен спектакл

Love Locket

Шумлива купка

Love Locket

595ден

Парче

Оваа година за денот на вљубените отклучете го вашето срце и нека извира шарена љубов како во оваа слатка купка.

Слатки црни рибизли ќе флертуваат со вашите сетила, а маслото од бергамот ќе ви го подобри расположението.


Начин на употреба:

Истресере ги малите шарени срциња во полна када за весело бањање и чувајте ја школката за следен пат. Или пак ставете ги сите заедно за да се преливаат густи бранови од розови бои низ водата.


Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, масло од бергамот, апсолут од црна рибизла, масло од чемпрес, вода (Aqua), пченкарно брашно, титаниум диоксид, натриум коко сулфат, дипропилен гликол, пропилен гликол, кокамидопропил бетаин, синтетички флуорфлогопит, кајал оксид, *лимонен, *линалул, парфем, боја 45410, боја 47005:1, боја 45410:2, боја 17200, боја 45410:1, боја 19140, боја 15510, боја 45380:2, боја 42090

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Butterball
Шумлива купка
Кожа за десерт

195ден / Парче
Limited Edition
Ден на вљубените
Heart beat
Шумлива купка
Хидрирачка бања со рози

350ден / Парче
Sakura
Шумлива купка
Цветајте заедно со пролетта

320ден / Парче
Dirty
Шумлива купка
Опуштање со пеперминт

350ден / Парче
Big Blue
Шумлива купка
Нека испловат грижите

285ден / Парче
Best Seller
Sex Bomb
Шумлива купка
Купка полна со љубов!

320ден / Парче
Goddess
Шумлива купка
Се колнам во добра бања

350ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Ден на вљубените
Peachy
Шумлива купка
А кој не сака вкусна и сочна праска?!

350ден / Парче