Пролетно дуо

Lovely

Подарок

Lovely

895ден

Парче

Јасмин и мимоза цутат во твојата бања како пролетен ден, а морската сол ексфолира додека лимонот го освежува утрото.

Sakura шумливата купка полека се растопува во бања и ги ослободува сензуалните мирисни ноти на јасминов цвет и гарденија. Rub rub rub пилингот за туширање ќе ги отстрани сувите делови со помош на ситната морска сол, додека маслата од мимоза и цвет од портокал ќе ја омекнат кожата. 


Во вашиот подарок има...


Rub Rub Rub
Пилинг за туширање
Свежо истриено
130г
Sakura
Шумлива купка
Цветајте заедно со пролетта
200г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Vegan
Zesty
Подарок
Два најдобри и најсвежи пријатели

1.395ден / Парче
Rose
Подарок
Постела од рози

995ден / Парче
Hello Gorgeous
Подарок
Добро ќе ти стои!

2.495ден / Парче
Stop! Shower time
Подарок
Десет најпродавани производи

4.195ден / Парче
Honey I washed the kids
Подарок
Слатки прегратки

695ден / Парче
Vegan
Fresh as
Подарок
Бран свежина во пакетче

995ден / Парче
Garden Party
Подарок
Слатко и цветно трио

1.395ден / Парче
Vegan
Sweetest Thing
Подарок
Слатко како шеќерна волна

1.195ден / Парче