Сонце во сите руси коси

Marilyn

Третман за коса

Marilyn

995ден

225г

Било да сте природна или фарбана русокоса, Маrilyn ќе ви ја осветли, омекне а истовремено ќе и даде сјај на косата. Камилицата е тоа магично масло од кое се состои маската. Не прави чуда преку ноќ, но ако бидете упорни ви гарантираме дека косата ќе ви осветли. И додадовме и омекнувачко ленено семе, шафран и лимон, како и маслиново масло за еластичност. Дваесет минути под ова пакување, сламената коса ќе ја претвори во свила.


Состојки :


слуз од ленено семе (Linum usitatissimum), инфузија од камилица (Anthemis nobilis and Matricaria chamomilla), инфузија од шафран (Crocus sativus), цетерил алкохол & натриум лаурил сулфат, свеж сок од органски лимон (Citrus limonum), цетерил алкохол, органско екстра девствено маслиново масло (Olea europaea), масло од лимон (Citrus limonum), масло од камилица (Anthemis nobilis), соја лецитин, *цитрал, бутилфенил метилпропионал, *лимонен, парфем, метилпарабен, пропилпарабен

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

New

New

Третман за коса со топло масло
Кажете СТОП на опаѓањето на вашата коса!

595ден / 60г
Yuge
Третман за коса со топло масло
Добијте го волуменот што долго време го посакувате!

595ден / Парче
Superbalm
Третман за скалп
Инстантно подобрување на скалпот

995ден / 45г
Marilyn
Третман за коса со топло масло
Русата коса од вашата фантазија е реалност

595ден / 20г
Hair Doctor
Третман за коса со топло масло
Помагај, Докторе!

595ден / Парче
Jasmine and Henna Fluff-Ease
Третман за коса
Скраси се

1.195ден / 220г
R&B

R&B

Навлажнувач за коса и брада
Смири ја џунглата

995ден / 100г
Vegetarian
Roots
Третман за скалп
Нема веќе опаѓање на коса!

1.095ден / 225г