Русата коса од вашата фантазија е реалност

Marilyn

Третман за коса со топло масло

Marilyn

595ден

20г

Marilyn е од голема помош за русите коси (природни и тие кои го постигнуваат тоа на друг начин)

Помага да се зачува нијансата на бојата и го враќа сјајот на косата. Камилицата е од голема помош за природно осветлување на косата, додека органскиот сок од лимон ги поттикнува кутикулите да се наместат така што ќе рефлектираат повеќе светлина, што создава неверојатен сјај. Допирот од шафран ја интензивира бојата. Вашиот момент под рефлекторите ќе биде незаборавцен, благодарение на камилицата и лимонот кои природно осветлуваат.
Состојки :


цетерил алкохол & натриум лаурил сулфат, екстра девствено маслиново масло (Olea europaea), гуар гума (Guar hydroxypropyltrimonium chloride), натриум лаурил сулфоацетат, вински камен (Potassium bitartrate), соја лецитин, фина морска сол, лимонска киселина, масло од лимон (Citrus limonum), сув цвет од германска камилица (Matricaria chamomilla), парфем, масло од камилица (Anthemis nobilis), ленено семе во прав (Linum usitatissimum), ливчиња од шафран (Carthamus tinctorius), сок од лимон (Citrus limonum), сув цвет од романска камилица (Anthemis nobilis), екстракт од гарденија (Gardenia jasminoides), пропилен гликол, *цитрал, *лимонен, бутилфенил метилпропионал, боја 19140

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Hair Doctor
Третман за коса со топло масло
Помагај, Докторе!

595ден / Парче
R&B

R&B

Навлажнувач за коса и брада
Смири ја џунглата

995ден / 100г
Damaged
Третман за коса со топло масло
Се чувствуваш кршливо?

595ден / Парче
H'Suan Wen Hua
Третман за коса
Божествена интервенција

995ден / 225г
Marilyn
Третман за коса
Сонце во сите руси коси

995ден / 225г
Yuge
Третман за коса со топло масло
Добијте го волуменот што долго време го посакувате!

595ден / Парче
New

New

Третман за коса со топло масло
Кажете СТОП на опаѓањето на вашата коса!

595ден / 60г
Jasmine and Henna Fluff-Ease
Третман за коса
Скраси се

1.195ден / 220г