Бисерен сјај и мирис на орхидеја

Mother of pearl

Шумлива купка

Mother of pearl

395ден

Парче

Некогаш само најдоброто е потребно. Бел сјај, абсолут од ванила, органско масло од шипинка... едноставно совршено.


Начин на употреба:

Наполнете када и пуштете ја оваа деликатна и цветна купка за луксузно и светкаво капење. 


Начин на чување:

Чувајте ја на суво и ладно место додека не одоите време за да уживате во хидратантна и цветна бања.


Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, оризов скроб, илип путер, титаниум диоксид, парфем, масло од иланг иланг, абсолут од ванила, бензоин смола, брашно од соја, масло од лисичинка, масло од семе од хибискус, масло од органска шипка, PEG-7 глицерил кокоат, синтетички флуорфлогопит, допропилен гликол, калциум, натриум боросиликат, кајал оксид, бензил алкохол, бутилфенил, метилпропионал, *еугенол, гераниол, *лимонен, *линалул

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Twilight
Шумлива купка
Ако се почувствувате дека ви бега сонот...

295ден / 200г
Best Seller
Sex Bomb
Шумлива купка
Купка полна со љубов!

320ден / Парче
Best Seller
Vegan
Groovy Kind Of Love
Шумлива купка
Секс, меурчиња и рокенрол

350ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Atom Heart Mother
Шумлива купка
Мечтаење за летните денови

330ден / Парче
Big Blue
Шумлива купка
Нека испловат грижите

285ден / Парче
Melusine
Шумлива купка
Светкаво освежување

395ден /
Limited Edition
Vegan
Rose Gold
Шумлива купка
Ароматично, цветно зајдисонце

350ден / Парче
Ново
Last Chance
Blackberry
Шумлива купка
Боровинка за подобро расположение

280ден / Парче