За сензуална масажа

Naked attraction

Путер за тело/масажа

Naked attraction

595ден

395ден

65г

Запознајте се со нашиот палав путер/масажер за тело. Сензуалниот мирис на јасмин ќе почне да кружи околу вас додека се мачкате (или мачкате некој друг) по целото тело со заводливо мека завршница.Ќе ви се допадне овој производ доколку сакате:

- Длабоки и сензуални мириси.

- Sakura шумливата купка, Sex Bomb шумливата купка или Goddess парфемот.

- Да си приуштите заводлива масажа. 


Ефекти:

- Фер Тргуваниот органски какао и Фер Тргуваниот шеа путер ја прават кожата мека, хидрирана и глатка.

- Сензуалниот апсолут од јасмин ќе ја намириса вашата кожа.

- Апсолутот од мимоза енергетизира , подобрува расположение и ја смирува кожата.

- Овој палав производ е гол (нема непотребно пластично пакување) и е лесно растоплив na телесна температура.


Како се користи: Протријте го низ дланки или директно на тело за лесно ослободување на маслата и смирувачка сензуална хидратација.

Начин на чување: Се чува на собна температура и суво место се додека не решите дека е време да ги загреете работите.


Состојки :


фер тргуван органски какао путер (Theobroma cacao), фер тргуван шеа путер (Butyrospermum parkii), парфем, абсолут од јасмин (Jasminum grandiflorum), абсолут од мимоза (Acacia decurrens), масло од иланг иланг (Cananga odorata), абсолут од османтус (Osmanthus fragrans), *бензил алкохол, бензил бензоат, *бензил цинамат, *бензил саликилат, *цинамал, *цитрал, *еугенол, *фарнесол, *гераниол, *изоеугенол, *лимонен, *линалул

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Soft Coeur
Путер за тело/масажа
Подарете љубов!

350ден / 30г
Therapy¿
Путер за тело/масажа
Затоа што на сите ни е потребна понекогаш...

550ден / 65г
Oval Tin
Метално кутивче (Овално)
Вашите производи се на сигурно место

195ден / 20г
Black Stockings
Бронзен путер за тело
Неодолив тен

495ден / Парче
Wiccy Magic Muscles
Путер за тело/масажа
Болки, заминете!

550ден / 70г
Pearl
Путер за тело/масажа
За масажи од секаков вид...

550ден / 60г
Hottie
Путер за тело/масажа
Стоплува и стимулира

495ден / Парче
Each Peach (And Two's A Pair)
Путер за тело/масажа
Егзотична цитрусна енергија

495ден / Парче