Цветен и релаксирачки квартет

The Night Garden

Подарок

The Night Garden

1.995ден

Парче

Сместен во шармантна кутија украсена со повеќебојни цветови, овој квартет од производи е подготвен да ве испратат нежно во длабок сон. Lotus flower е нежен чистач кој содржи корен од лотус што ќе ја исчисти вашата кожа до совршенство. Следен во оваа градина е Rose Jam гелот за туширање со абсолут од ружи за луксузна нега на телото. Нашиот најпродаван пилинг за тело Buffy ќе ги отстрани сувите делови од кожата оставајќи ја мека и свилено мазна, благодарение на какао путерот што го содржи. И на крај Sleepy лосионот за тело ќе направи нотите на лаванда да ви пеат приспивна песна, со придружба на опојните масла од иланг-иланг и тонка. Добриот сон е најдобар подарок од сите, а со The Night Garden можеш да му подариш некому токму ваков подарок. Во вашиот подарок има...


Buffy
Путер со пилинг за туширање
Кој сака затегнати и мазни бутови и задник?!
90г
Sleepy Lotion
Лосион за тело
Подготвени за во кревет?
50г
Lotus Flower
Сапун за тело
Туширање со богата ексфолијација
Rose Jam
Гел за туширање
Постела од рози
100г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Ново
Vegan
Dirty
Подарок
Бран свежина заробен во поклон

1.795ден / Парче
Limited Edition
Ден на вљубените
Lots of Love
Подарок
Љубовна седумка

2.995ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Bring me sunshine
Подарок
Шест светли и возбудливи убавини

2.995ден / Парче
Honey I Washed The Kids & Karma Soap
Подарок
Вашите омилени сапуни

995ден / Парче
Vegan
Fresh as
Подарок
Бран свежина во пакетче

995ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Sex bomb
Подарок
Заводливо и секси трио

2.295ден / Парче
Lush Life
Подарок
За целосна нега од глава до пети

6.995ден / Парче
Vegan
Sweetest Thing
Подарок
Слатко како шеќерна волна

1.195ден / Парче