Добро ќе ти стои!

Hello Gorgeous

Подарок

Hello Gorgeous

2.495ден

Парче

Уживај во чудесниот сјај на ексфолирана кожа со фина морска сол и органски илипе путер, па нанеси крем за раце од соништата со мирис на масло од бразилски портокал и лесен ефективен крем за лице за врвно мазење. Кога ќе го отвориш подарокот ќе забележиш две купки за бања која нема да сакаш брзо да ја напуштиш.

Расположи некого со овој подарок што ја обожува кожата.Во вашиот подарок има...


Rose Jam
Гел за туширање
Постела од рози
100г
Dream Cream self-preserving
Лосион за тело
Нежен крем за чувствителна кожа
45г
Sakura
Шумлива купка
Цветајте заедно со пролетта
200г
The Comforter
Пенлива купка
Покријте се со меко овошно ќебенце
100г
Gorgeous
Крем за лице
Кога не сакаш да се задоволиш со просечното
10г
Rub Rub Rub
Пилинг за туширање
Свежо истриено
130г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Vegan
Relax
Подарок
Смирувачки квартет за размазување

1.795ден / Парче
Vegan
Sweetest Thing
Подарок
Слатко како шеќерна волна

1.195ден / Парче
Garden Party
Подарок
Слатко и цветно трио

1.395ден / Парче
Vegan
Sleepy Gift
Подарок
Сонот ќе ве најде

995ден / Парче
Vegan
Zesty
Подарок
Два најдобри и најсвежи пријатели

1.395ден / Парче
Last Chance
Splash
Подарок
Запливај во морски длабочини

2.195ден / Парче
Honey I Washed The Kids & Karma Soap
Подарок
Вашите омилени сапуни

995ден / Парче
Stop! Shower time
Подарок
Десет најпродавани производи

4.195ден / Парче