Добар гест

All The Best

Подарок

All The Best

1.795ден

Парче

Избор од нашите омилени производи спакувани во неодолив подарок. The Olive Branch е полн со цитрусни масла кои те будат во едно топло медитеранско утро, Honey I Washed The Kids e сапун кој мириса на мед и карамела, Dream cream е нежен лосион за тело полн овесно млеко кое ќе ја омекне и нахрани кожата, додека Rub Rub Rub полн со мимоза и морска сол ќе те истрие и ќе ти ја омекне кожата како ништо досега.Во вашиот подарок има...


The Olive Branch
Гел за туширање
Смирете ја кожата
100г
Honey I Washed The Kids
Сапун за тело
Мнооогу мед, сладок портокал и алое
120г
Rub Rub Rub
Пилинг за туширање
Свежо истриено
130г
Dream Cream self-preserving
Лосион за тело
Нежен крем за чувствителна кожа
45г


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Blissful
Подарок
Осум производи за божествена нега

3.195ден / Парче
Vegan
Feeling good
Подарок
Четири весели и шарени производи

1.595ден / Парче
Vegan
Sweetest Thing
Подарок
Слатко како шеќерна волна

1.195ден / Парче
Vegan
The Night Garden
Подарок
Цветен и релаксирачки квартет

1.995ден / Парче
Rose
Подарок
Постела од рози

995ден / Парче
Vegan
Sleepy Gift
Подарок
Сонот ќе ве најде

995ден / Парче
Vegan
Zesty
Подарок
Два најдобри и најсвежи пријатели

1.395ден / Парче
Hello Gorgeous
Подарок
Добро ќе ти стои!

2.495ден / Парче