Можеби овој парфем е вашиот нов дом

Rentless

Парфем

Rentless

2.195ден

Никогаш без дом. Влезете во ламбата која исполнува желби. Специфичниот мирис на пачули оживува при допир со маслото од грејпфрут и слаткоста која е обезбедена од абсолут од тонка. Овој мирис е ремек дело за носење со кое лесно ќе надминете тешки работи во животот. Бескрајно гостољубив, доверете се во неговата инспиративна снага кои ќе Ви помогнат да ги преминат сите препреки. Никогаш не сте без дом, само понекогаш не го наоѓате во моментот.


Состојки :


DRF алкохол, парфем, масло од пачули (Pogostemon cablin), вода (Aqua), глицерин, лабданум смола (Cistus ladaniferus), абсолут од тонка (Dipteryx odorata), масло од грејпфрут (Citrus paradisi), *анасон алкохол, *цитрал, *кумарин, *еугенол, *фарнесол, *гераниол, *лимонен, *линалул

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

American Cream
Парфем
Ванила, жалфија и бензоин смола

1.795ден / 30мл
1000 Kisses Deep
Парфем
Мирта, мандарина и лабданум

1.495ден / 30мл
Lord of Misrule
Парфем
Пачули, црн бибер и ванила

1.995ден / 30мл
Limited Edition
-50%
Frangipani
Парфем
Франгипани и тубероза

1.250ден / 30мл
Ginger
Парфем
Ѓумбир, мимоза и сандалово дрво

2.195ден / 30мл
Sun

Sun

Парфем
Подготвени за топла авантура?

995ден / 30мл
-50%
Sikkim Girls
Парфем
Егзотичен и заводлив

1.250ден / 30мл
Ново
Confetti
Парфем
Градина со љубичици и рози

1.495ден / 30мл