Пачули и грејпфрут за повторно да се осетиш свој

Rentless

Цврст парфем

Rentless

695ден

Влезете во ламбата која исполнува желби. Специфичниот мирис на пачули оживува при допир со маслото од грејпфрут и слаткоста која е обезбедена од абсолут од тонка. Овој мирис е ремек дело за носење со кое лесно ќе надминете тешки работи во животот. Бескрајно гостољубив, доверете се во неговата инспиративна снага кои ќе Ви помогнат да ги преминат сите препреки. Никогаш не сте без дом, само понекогаш не го наоѓате во моментот.


Состојки :


Organic Jojoba Oil (Simmondsia chinensis), Organic Castor Oil (Ricinus communis), Candelilla Wax (Euphorbia cerifera), Perfume, Patchouli Oil (Pogostemon cablin), Labdanum Resinoid (Cistus ladaniferus), Tonka Absolute (Dipteryx odorata), Grapefruit Oil (Citrus paradisi), *Anise Alcohol, *Citral, *Coumarin, *Eugenol, *Farnesol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool, Antique Silver Lustre (Synthetic Fluorphlogopite, Titanium Dioxide, Tin Oxide, Iron Oxide)

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Breath of God
Цврст парфем
Мистичен и поинаков

695ден /
American Cream
Цврст парфем
Слатко како милкшејк

695ден /
Lust
Цврст парфем
Парфем за возбудливи ноќи...

695ден /
Lord of Misrule
Цврст парфем
Црн бибер, пачули и ванила

695ден /
Karma
Цврст парфем
Препознатлив и неодолив

695ден /
Dirty
Цврст парфем
Повеќеслојна свежина

695ден /