Smells like teen spirit!

Rock Star

Сапун за тело

Rock Star

295ден

100г

Влезете во луда форма за танцување со овој кремаст сладок сапун. Rock Star ќе Ве однесе на ден лудување со својот носталгичен мирис на огромна плочка шеќерна волна. Со фер тргуван апсолут од ванила, ќе Ве остави да се чувствувате слатко и подготвено за секој нов предизвик во денот.


Состојки :


вода (Aqua), масло од репка; кокосово масло (Brassica napus; Cocos nucifera), глицерин, сорбитол, парфем, натриум лаурил сулфат, натриум стеарат, абсолут од ванила (Vanilla planifolia), титаниум диоксид, натриум хлорид, ЕДТА, тетранатриум едитронат, натриум хидроксид, алфа-изометил ионен, боја 17200, боја 14700, боја 45410

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Sea Vegetable
Сапун за тело
Омекнувачки бранови

295ден / 100г
Fresh Farmacy
Сапун за лице
Намали го мастењето, смири ја кожата и излекувај ги акните

695ден / 100г
Respect Your Elders
Сапун за тело
Моќна напивка против лоши мириси

330ден / 100г
Vegan
Sleepy
Сапун за тело
Колку е прекрасно да леташ во облаците...

395ден / 100г
Karma
Сапун за тело
Добро расположение

395ден / 100г
Milky Bar
Сапун за тело
Слатка и млечна кожа

350ден / 120г
Coalface
Сапун за лице
Отстрани го вишокот на маснотија и затегни ги порите

695ден / 100г
Honey I Washed The Kids
Сапун за тело
Саќе на твојот ден

295ден / 100г