Ароматично, цветно зајдисонце

Rose Gold

Шумлива купка

Rose Gold

350ден

Парче

Создадете златно зајдисонце во вашата бања, со оваа нежна и цветна купка.


Начин на користење:

Ставете ја купката во полна када и уживајте додека бензоинската смола и маслото од иланг иланг ги испуштаат своите заносни ароми.


Начин на чување:

Чувајте ја на суво и ладно место додека не сте подготвени да легнете на златно розови облаци. 


Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, DRF алкохол, парфем, масло од иланг иланг, бензоин смола, масло од бергамот, натриум алгинат, корен од перуника во прав, вода (Aqua), титаниум диоксид, натрум коко сулфат, допропилен гликол, пропилен гликол, кокамидопропил бетаин, синтетички флуорфлогопит, кајал оксид, калциум, натриум боросиликат, силика, алфа-изометил ионен, амил цинемал, бензил алкохол, *бензил бензоат, бензил салицилат, *фарнесол, гераниол, хидроксицитронелал, *лимонен, *линалул, боја 45410:1, боја 77491, боја 15850:1, боја 45410, боја 15985:1, боја 19140:1

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Butterball
Шумлива купка
Кожа за десерт

195ден / Парче
Best Seller
Sex Bomb
Шумлива купка
Купка полна со љубов!

320ден / Парче
Twilight
Шумлива купка
Ако се почувствувате дека ви бега сонот...

295ден / 200г
Limited Edition
Vegan
Eggy Wegg
Шумлива купка
Розева лимонада со минт

350ден / Парче
Dragon's Egg
Шумлива купка
Доаѓа зима...

295ден / Парче
Goddess
Шумлива купка
Се колнам во добра бања

350ден / Парче
Best Seller
Intergalactic
Шумлива купка
Диско од вселената

350ден / Парче
Ново
Last Chance
Blackberry
Шумлива купка
Боровинка за подобро расположение

280ден / Парче