Подаобар и од постела од рози

Rose Jam

Гел за туширање

Rose Jam

495ден

Станувате зависни од неговиот сладок - овошен мирис. Со своите прекрасни состојки како ванилата, сокот од гоји бери и богатото со витамини арганово масло овој гел навистина ве освојува. Ќе им се допадне на оние кои ги сакаат Rose Jam Bubbleroon и Ro’s Argan. Специфичниот мирис се добива со комбинација на апсолут од Турски рози и етерично масло од гераниум.  


Состојки :


пропилен гликол, натриум коко сулфат, натриум кокомпацетат, натриум стеарат, екстракт од лист од чемпрес и мешунка ванила (Cupressus sempervirens; Vanilla planifolia; пропилен гликол), кокамидопропил бетаин, парфем, сок од гоџи бобинка (Lycium barbarum), абсолут од ружи (Rosa damascena), ружино масло (Rosa damascena), масло од гераниум (Pelargonium graveolens), масло од сицилијански лимон (Citrus limonum), цитронелол, кумарин, гераниол, *лимонен, боја 17200

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Conga
Желе за туширање
Застани во ред!

350ден / 100г
Honey I washed the kids
Гел за туширање
Дојди ваму, мед мој!

450ден / 100г
American Cream
Гел за туширање
Милк шејк од јагоди и ванила

495ден / 100г
Oaty Creamy Dreamy
Крем за туширање
Рајот се наоѓа навистина на земјата

895ден / 225г
Nana
Гел за туширање
Богато чистење со карамела

450ден / 120г
Best Seller
The Olive Branch
Гел за туширање
Смирете ја кожата

450ден / 100г
Ново
Crash
Желе за туширање
Ајде, прослави ги добрите времиња!

350ден / 100г
Whoosh
Желе за туширање
Желе за фокусирање на мислите и одржување на концентрација.

350ден / 100г