Сте го пробале новото Руби Чоколадо?

Rose Argan

Путер за тело/масажа

Rose Argan

595ден

60г

Ружи и чоколадо, има ли нешто поромантично?

За Денот на вљубените ви спремивме нов путер за масажа со ексклузивното Руби какао, арган и ружина вода. На вас само останува да одберете кого ќе почастите со ваков десерт.


Начин на употреба:

Лизгајте со плочката директно по кожата за сензуална хидратација. Потоа чувајте го производот на суво и ладно место.


Состојки :


фер тргуван органски какао путер, фер тргуван шеа путер, масло од арган, ружина вода, парфем, густин, ликер од Руби Какао, абсолут од пакистанска ружа, ружино масло, масло од гераниум, масло од сицилијански лимон, глицерин, стеаринска киселина, третаноламин, цетерил алкохол, синтетички флуорфлогопит, *цитрал, цитронелол, кумарин, *еугенол, гераниол, *лимонен, *линалул, боја 77491

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Sleepy shower bomb
Шлумлива купка за туширање
Време е за спиење, нема зошто да се плашиме

195ден / Парче
Ново
Renee's shea souffle
Масло за коса и скалп
Негува и омекнува

795ден / 100г
Ново
Kigali
Кармин
Сјајно и розево

695ден / Парче
Ново
Lipstick Case
Пакување за кармин
Подеднакво еко и шик

495ден / 20г
Ново
Super milk
Регенеративен спреј за коса
За лесно расчешлување, хидрира и штити

995ден / 100г
Ново
Watermelon sugar
Пилинг за усни
Watermelon sugar high

495ден / 25г
Vegetarian
Best Seller
Ново
Beauty sleep
Маска за лице и тело
Врвна нега и луксузна хидратација

695ден / 125г
Ново
Beit-ed-Dine
Кармин
Најдобрата нијанса за секој ден и за сечив тен.

695ден / Парче