Сензација од ружини петелки

Rosie

Подарок

Rosie

2.495ден

Парче

Овој рачно изработен подарок ги слави сите работи што се направени со рози. Вашето тело ќе биде извонредно ароматизирано и кожата ќе биде неодоливо мека.

Како да се користи:

Гел за туширање: Нанесете го на вашето тело под туш, исчистете и исплакнете.

Баблерон: Поделете го на половина за две слатки и розови бањи или распарчете го целото парче за навистина луксузно искуство.

Регенератор за тело: Ставете директно на влажна кожа и потоа исплакнете за кожата да остане потхранета и мазна.

Спреј за тело: Шприцајте се насекаде за да уживате во цветната арома цел ден.


Во вашиот подарок има...


Rose Jam
Спреј за тело
Градина од рози
Rose Jam
Гел за туширање
Постела од рози
100г
Ro's Argan
Регенератор за тело
Кожа полна путери и масла
45г
Rose Jam
Пенлива купка
Пена и рози за незаборавна романтика


Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Last Chance
Splash
Подарок
Запливај во морски длабочини

2.195ден / Парче
Vegan
Relax
Подарок
Смирувачки квартет за размазување

1.795ден / Парче
Honey I washed the kids
Подарок
Слатки прегратки

695ден / Парче
Vegan
Lovely
Подарок
Пролетно дуо

895ден / Парче
Rose
Подарок
Постела од рози

995ден / Парче
Garden Party
Подарок
Слатко и цветно трио

1.395ден / Парче
Vegan
Sleepy Gift
Подарок
Сонот ќе ве најде

995ден / Парче
All The Best
Подарок
Добар гест

1.795ден / Парче