Цветајте заедно со пролетта

Sakura

Шумлива купка

Sakura

320ден

Парче

Ја прославуваме пролетта! Бомба од цветни мириси инспирирани од Јапонските цреши. Оваа шумлива купка е направена за да ве исполни со оптимизам и позитивна енергија. Маслата од мимоза и јасмин во комбинација со маслата од лимон и цвет од портокал ќе ви помогнат да го смирите умот. 


Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, парфем, крупна морска сол, фина морска сол, масло од лимон (Citrus limonum), абсолут од мимоза (Acacia decurrens), абсолут од цвет од портокал (Citrus Aurantium amara), абсолут од јасмин (Jasminum grandiflorum), екстракт од гарденија (Gardenia jasminoides), *лимонен, бутилфенил метилпропионал, боја 42090, боја 14700, боја 45410

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Dirty
Шумлива купка
Опуштање со пеперминт

350ден / Парче
Goddess
Шумлива купка
Се колнам во добра бања

350ден / Парче
Limited Edition
Ден на вљубените
Tisty tosty
Шумлива купка
Љубов на прв мирис

295ден / Парче
Avobath
Шумлива купка
Суперхрана за кожата

270ден / Парче
Vegan
Groovy Kind Of Love
Шумлива купка
Секс, меурчиња и рокенрол

350ден / Парче
Limited Edition
Ден на вљубените
Love me do
Шумлива купка
Букет ружи во вашата када

350ден / Парче
Twilight
Шумлива купка
Ако се почувствувате дека ви бега сонот...

295ден / 200г
Big Blue
Шумлива купка
Нека испловат грижите

285ден / Парче