Хо хо хо!

Santa

Пенлива купка за повеќекратна употреба

Santa

Парче 350ден595ден /

Добро ќе се забавувате додека уживате во оваа топла и ведра пенлива купка која ќе додаде малку сјај во студените ноќи!

Егзотичната и енергична комбинација од масло од иланг иланг и апсолут од цвет од портокал ќе ве освежи и зајакне во еден миг. Совршена за долги и релаксирачки легачења во када. 

Но внимавајте! Мора да излезете од кадата до полноќ!


Состојки :


Sodium Carbonate, Cream of Tartar (Potassium Bitartrate), Sodium Laureth Sulfate, Glycerine, Lauryl Betaine, Fragrance, *Citral, *Limonene, Lemon Myrtle Oil (Backhousia Citriodora), Lime Oil (Citrus aurantifolia), Neroli Oil (Citrus Aurantium amara), Titanium Dioxide, Synthetic Fluorphlogopite, Calcium Aluminium Borosilicate, Tin Oxide, *Geraniol, *Linalool, Colour 14700, Colour 16035, Colour 77499, Colour 77491

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар

Слични продукти

Limited Edition
Bewitched
Пенлива купка
Време е за црната мачка

250ден 395ден

Creamy Candy
Пенлива купка
Бања ли е или слаткара?

295ден / Парче
Mint Bubble Brush
Пенлива купќа за повеќе употреби
Станете уметник во башата бања

495ден / Парче
Limited Edition
Magic Wand
Пенлива купка за повеќекратна употреба
Замисли желба, замавни и допри ја водата

295ден 450ден

Milky Bath
Пенлива купка
За када полна млечна пена

285ден / Парче
Pink Petitgrain
Пенлива купка за повеќе употреби
Заврти го овој спинер и направи пресврт

395ден / Парче
Brightside
Пенлива купка
Светлост во бањата

450ден / Парче
Sunnyside
Пенлива купка
Позлатете се

395ден / Парче