Купка полна со љубов!

Sex Bomb

Шумлива купка

Sex Bomb

320ден

Парче

Кога се чувствувате изморени, под стрес и анксиозни - значи време е за сензуално опуштање. Мешавината од јасмин, иланг иланг  и жалфија ќе ве релаксираат и ќе ви го подобрат расположението... Јасминот уште од антички времиња е познат како афродизијак, се користел во многу парфеми во Индија со векови, како и во ароматерапијата за намалување на стрес и анксиозност. Жалфијата ќе ви го прочисти умот и ќе ги смири немирните мисли.


Состојки :


сода бикарбона, лимонска киселина, парфем, брашно од соја (Glycine soja), абсолут од јасмин (Jasminum grandiflorum), масло од жалфија (Salvia sclarea), масло од иланг иланг (Cananga odorata), вода (Aqua), титаниум диоксид, синтетички мошус, пропилен гликол, *лимонен, *линалул, бутилфенил метилпропионал, алфа-изометил ионен, боја 17200, боја 42090, боја 14700, боја 45410, цвет од оризова хартија

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Twilight
Шумлива купка
Ако се почувствувате дека ви бега сонот...

295ден / 200г
Vegan
Groovy Kind Of Love
Шумлива купка
Секс, меурчиња и рокенрол

350ден / Парче
Sakura
Шумлива купка
Цветајте заедно со пролетта

320ден / Парче
Goddess
Шумлива купка
Се колнам во добра бања

350ден / Парче
Big Blue
Шумлива купка
Нека испловат грижите

285ден / Парче
Limited Edition
Ден на вљубените
Tisty tosty
Шумлива купка
Љубов на прв мирис

295ден / Парче
Avobath
Шумлива купка
Суперхрана за кожата

270ден / Парче
Melusine
Шумлива купка
Светкаво освежување

395ден /