За кожа на која сите ќе и завидуваат

Silky Underwear

Пудра за интимна нега

Silky Underwear

595ден

60г

Ситните парчиња какао путер ќе ја направат вашата кожа свиленкаста а афродизијачкиот мирис на цветот од јасмин ќе ви ја разгори желбата за вечерно уживање. После туширање, истресете малку од оваа пудра на целото тело дури и на интимните делови.


Состојки :


пченкарно брашно (Zea mays), каолин, фер тргуван органски какао путер (Theobroma cacao), магнезиум карбонат, парфем, абсолут од јасмин (Jasminum grandiflorum), масло од ветиверт (Vetiveria zizanoides), *цинемил алкохол, *бензил цинамат, *линалул

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Best Seller
Aromaco
Цврст деодорант за тело
Заштита на која можеш да се потпреш - регулира потење и обезмирисува

550ден / 100г
The Greeench
Деодорант во прав
Патот до суви и чисти пазуви

495ден / 75г
Dirty
Деодорант во прав
Ќе ве одржува свежи и суви

595ден / 75г
T'eo
Деодорант во прав
Одржете ја свежината во текот на целиот ден

550ден / 90г