Време е за спиење, нема зошто да се плашиме

Sleepy shower bomb

Kупка за туширање

Sleepy shower bomb

195ден

Парче

Те гледам како ја меркаш мојата шарена обвивка и розева машна. Знам колку сакаш да ме соблечеш и да ѕирнеш внатре. Кога твојата потреба за слатко може да се задоволи само со најслатките грицки, тогаш јас тум тоа што ти е потребно. Соблечи ме и посегни внатре за бања полна бомбони и сјајни водопади од сахарин. Ајде, знам дека сакаш да вкусиш - ти ветувам нема да кажам!Состојки :


Sodium Bicarbonate, Cream of Tartar (Potassium bitartrate), Citric Acid, Potato Starch (Solanum tuberosum), Sodium Laureth Sulfate, Calcium Lactate Gluconate, Sodium Alginate (Algin), Cocamidopropyl Betaine, Lavender Oil (Lavandula angustifolia), Benzoin Resinoid (Styrax tonkinensis pierre), Tonka Absolute (Dipteryx odorata), Ylang Ylang Oil (Cananga odorata), Fine Oatmeal (Avena sativa), Water (Aqua), Titanium Dioxide, *Coumarin, *Limonene, Perfume, Colour 77742

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Limited Edition
Ден на вљубените
Confetti
Парфем
Градина со љубичици и рози

1.495ден / 30мл
Ново
Watermelon sugar
Пилинг за усни
Watermelon sugar high

495ден / 25г
Limited Edition
Vegan
Avo Good Easter
Сапун за тело
Цитрусен шербет

695ден / Парче
Limited Edition
Vegan
Flamingo egg
Шумлива купка
Слатко и овошно задоволство

350ден / Парче
Ново
Renee's shea souffle
Масло за коса и скалп
Негува и омекнува

795ден / 100г
Ново
Kigali
Кармин
Сјајно и розево

695ден / Парче
Ново
Kinshasa
Кармин
Боја што остава силен впечаток

695ден / Парче
Ново
Vegan
Glow to town
Четка за шминка
Светкај до бескрај

895ден / Парче