Искри

Snow Fairy

Шумлива Купка

Snow Fairy

350ден

Парче
Опуштете се во кадата полна со розевкаста боја и верувајте во добрите вили, затоа што слаткиот мирис ќе ви помогне да отпатувате во Недојдија.


Состојки :


Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Coco-Sulfate, Fragrance, Persian Lime Oil (Citrus aurantifolia), Cream of Tartar (Potassium Bitartrate), Titanium Dioxide, Water (Aqua), Synthetic Musk (Ethylene Brassylate), Synthetic Fluorphlogopite, Dipropylene Glycol, Propylene Glycol, Calcium Sodium Borosilicate, Cocamidopropyl Betaine, Tin Oxide, Alpha-Isomethyl ionone, *Limonene, Colour 45410:2, Colour 45410:1, Colour 42053, Colour 42090:2

  Природни состојки
  Безбедна синтетика

*Се појавуваат природно во есенцијалните масла

Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Limited Edition
Angels Delight
Шумлива купка
Божиќ под бранови бонбони

250ден / Парче
Chocomint
Шумлива купка
Чоколадо со минт

250ден / Парче
Twilight
Шумлива купка
Ако се почувствувате дека ви бега сонот...

295ден / 200г
Limited Edition
Tick-Tock
Шумлива Купка
Glittering orange toy

270ден / Парче
Butterball
Шумлива купка
Кожа за десерт

195ден / Парче
Limited Edition
I Want a Hippopotamus For Christmas
Шумлива купка
Пријател со мирис на малини

230ден / Парче
Intergalactic
Шумлива купка
Диско од вселената

350ден / Парче
Limited Edition
Monsters' Ball
Шумлива купка
Слатко и цитрусно плашење

350ден / Парче