Самовилски крилја как да си метнех

Snow Fairy - Knot Wrap

Knot Wrap марама

Snow Fairy - Knot Wrap

395ден

Парче

Оваа Божиќна хартија за пакување е совршениот партнер за секој Snow Fairy продукт. Направена од 100% органски памук, ткаенина која може да се користи од ново и од ново.

Големина: 70 cm x 70 cm.


Како се користи:  

Може да се искористи за пакување на производите како подарок, како моден додаток или за коса.
Мислења (0)

Нема мислења за овој продукт


Напиши мислење

    Лош           Добар
Captcha

Слични продукти

Ново
Vintage - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Винтиџ замотување

350ден / Парче
Ново
Sleepy - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Желби и самовилски прав

795ден / Парче
Zig Zag - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Неодолив дизајн

350ден / Парче
Ново
Linnea - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Шведска едноставност

395ден / Парче
Paisley
Knot Wrap марама
Во свежи бои

350ден / Парче
Limited Edition
Elves and Ladders - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Спакувај или играј изборот е твој

295ден / Парче
Ново
Tansania World Tree
Knot Wrap марама
Јапонски дизајн

395ден / Парче
Limited Edition
Little Acorns - Knot Wrap
Knot Wrap марама
Потонете во новогодишна еуфорија

395ден / Парче